O nas

Salonik groomerski ROCCO działa od 2010roku. Obecnie jest firmą rodzinną, prowadzoną przez siostry: Agnieszkę i Dominikę.

Dominika

Dominika - właścicielka salonu

Jestem miłośniczką zwierząt i przyrody. Szczególne miejsce w moim sercu i życiu zajmują psy, aktualnie jestem szczęśliwą opiekunką sześcioletniego yorka o imieniu Rocco. Zawód groomera wykonuję od 9 lat. Swoje praktyczne doświadczenie uzupełniłam kursami i seminariami. Jestem absolwentką podyplomowych studiów z zakresu Psychologii Zwierząt na SWPS w Poznaniu. Zdobyta tam wiedza okazuje się bardzo przydatna w mojej pracy. W przyszłości planuję profesjonalnie zająć się pomocą w przypadkach behawioralnych problemów psów i kotów.


Agnieszka

Agnieszka

Z salonikiem jestem związana od momentu jego powstania a kilka lat temu rozpoczęła się moja przygoda z groomingiem, która trwa do dzisiejszego dnia. W tajniki tego zawodu wprowadzała mnie siostra, starając się przekazać mi całą swoją wiedzę i doświadczenie, co pozwoliło mi szybko posiąść niezbędne umiejętności.W życiu prywatnym towarzyszy mi przemiła kotka o imieniu Funia.

Od niedawna nasz salonik powiększył się o wygodną poczekalnię dla klientów a nasz gabinet zyskał dodatkową powierzchnię, co znacznie poprawiło komfort naszej pracy i umożliwiło przyjmowanie większej ilości piesków w lepszych warunkach.